Про нас

Про нас

Раді вітати Вас у нашому інтернет магазині дитячих товарів Babymix.com.ua

 

Babymix.com.ua - це магазин який створений для тих, хто хоче найкращого для своїх маляток, але за доступною ціною. Магазин розпочав свою роботу в "офлайні" і фізично розташований у м.Трускавець по вул.Воробкевича, 2.

 

Хочу акцентувати Вашу увагу, що весь дитячий одяг у магазині новий та оригінальний, у нас не має китайських та турецьких підробок. Ми не співпрацюємо з посередниками, а самі на пряму обираємо та привозимо весь товар.

 

Тож, у нашому магазині Ви зможете купити одяг для дітей, дитячі меблі, дитячі аксесуари, дитячі коляски таких відомих Українських та світових брендів як Philips Avent, Nuk,  BabyBrok, Baby Nova, Betis, Tilly, Victoria Gold, ЛяЛя  та інші.

 

Зараз наш магазин радий запропонувати Вам дитячий одяг від 0 до 4 років.  В одязі від Babymix, ваші улюблені дітки будуть найсучасніші, найяскравіші, найоригінальніші і самі чарівні. Ми знаємо про наш асортимент одягу все, і з задоволенням поділимося з Вами усіма тонкощами і нюансами при виборі одягу того чи іншого бренду. Каталог дитячого одягу буде регулярно поповнюватися.

 

Ми будемо знайомити Вас з новинками красивого, якісного та комфортного дитячого одягу. Адже, усім батькам хочеться, щоб дитина була не тільки розумна і вихована, а й красива і модна. З інтернет магазином Babymix.com.ua - це зробити легко, а саме головне ДОСТУПНО!

 

Ми завжди крокуємо в ногу з часом! Товари від Babymix - це якісні речі, це доступні ціни, це сучасні тенденції!

 

Наші плани: розширити асортимент дитячого одягу для вікової категорії від 6 до 14 років, розвивати наступні категорії «Товари для батьків та сім’ї», «Інші товари для дітей» та інші.       

 

Бажаємо Вам гарних покупок!